BLOWER TEKNİK ÇÖZÜM MÜHENDİSLİK (BTC MAKİNE)

ÜRÜNLERİMİZ

#Yandan#Kanallı#Blower                 #Roots Ve#Helis#Blower       #Yüksek#Vakum#Bootster

#Rotary#Valf                                      #Jet#Pulse#Filtre                   #Endüstriyel Elektrik Süpürgeleri

#Endüstriyel Yüksek Vakum Pompaları    #Hamur Açma Makinesi     #Pnömatik Nakil Ekipmanları

#Gıda Transfer Pompaları

        BTÇ Makine geniş endüstriyel alandan da hizmet vermektedir. Alanında tecrübeli elemanları ile  tecrübenin bir araya geldiği ekip gücü sayesinde daha geniş proses çözümleri ile yurtiçi ve yurt dışı hizmetler verilmektedir.

         Yurt içi ve yurt dışı bayilikler alarak endüstride ihtiyaca duyarlı ekipmanları tedarik etmek ve mühendislik desteğini vererek sistemleri devreye almaktadır. 

        BTC makine olarak yoğun faz ve seyrek faz ( pnömatik nakil sistemleri ) sistemlerinde mühendislik hizmeti( Proje, Hesaplama, Uygunluk ), ekipman satış ve yedek parça tedarik, servis, bakım-onarım hizmetleri vermekteyiz.

a)    Gıda Sektörü ( Un, Şeker, Nişasta, Ay çekirdeği, Tuz, Tavuk ve Balık Atıklarının merkezi vakum sistemine toplanması vb ürünleri hava ile pnömatik transferi)
b)    Madden Sektörü ( Kum, Kalsit, Çimento, Bor, Kireç vb ürünlerin seyrek faz ile transferi)
c)    Plastik Sektörü ( Kalsit, Plastik Granül, Kalsitika, PVC Toz, vb malzemeler)

BOOSTER ( Yüksek Vakum Teknolojisi )

Yüksek vakum ( Booster Sistemleri ) teknolojisinde çözüm odaklı yaklaşarak yeni proje ve sistemsel sorunlarda özel ekipmanla ile sistem çözümü sağlanmaktadır. Ayrıca Bakım-Onarım hizmetleri de verilmektedir.

a)    Kimya Fabrikaları ( Destilasyon ) “ Damıtma “ Sistemleri,
b)    Kristalleşme,
c)    Metalize,

YENİLENEBİLİR ENERJİ TESİSLERİ  ( BİOGAZ ATEX SERTİFİKALI BLOWERLAR )

Ülkemizde bu tür yenilenebilir Tesislerin bir an önce artırılması ve en önemli ise de Biyogazın fizibilite çalışmalarına hız verilmesi gereklidir. Sistemlerde Biyogazın rektörlerden emilerek jeneratörlere basılması, gübre rektörlerin oksijen verilerek veya kendi içinde biyogazın çevrimi yapılması için kullanılan blowerların temini ve bakım-onarımlarının yapılması hizmetleri verilmektedir.

Ayrıca sahada oluşan vakum ve basınç ile yaşanan genel problemler konusunda geniş ekipman güç ile genel mühendislik desteği verilmektedir.

HAVA  BIÇAĞI  UYGULAMALARI,

Hava Bıçağı Uygulamaları ve hava perdeleri imalatını yaparak ( ürün kurutma, su sıyırma, İyonizer hava temizleme sistemleri vb ) prosesler konularında proje oluşturarak ekipman desteği ve mühendislik hizmetleri verilmektedir.

a)    Metal Sektörü         ( Saç, Metal Profil, Alüminyum Boru, vb. )
b)    Gıda Sektörü           ( Hazır Yiyecek, Yoğurt Kasları, Şişe Çap, Porselen, Konserve Şişleri vb.)
c)    Tekstil Sektörü       ( Kumaş Temizleme, Perdeleme, Boya Dağıtma vb.)
d)    Otomotiv Sektörü   ( İyonizer Hava temizleme, Saç perdeleme, jant Yüzey temizleme vb.)

MERKEZİ VAKUM SİSTEMLERİ VE TOZ TOPLAMA ÜNİTELERİ,

Tekstil, Gıda, Maden, Kimya ve Otomotiv Sektöründe merkezi toz toplama sistemleri Ekipman ve Mühendislik desteleri ile çözüm ortaklı sistemlerin devreye alınması veya bakımı,

 ARITMA TESİSLERİ,

Arıtma tesislerinin genel ihtiyaçlarına bağlı olarak blower, difüzör, diyaframı pompa vb ekipmanalar tedarik edilmesi. Sistem mevcuttun da bulunan makinelerin bakım ve servis hizmetlerinin sağlanması,

PAKETLEME SİSTEMLERİ,

Paketleme Sistemlerine uygun ön filtre sistemlerinin seçilmesi vakum ihtiyacı duruma göre uygun blower veya ara ekipman ihtiyacının verilmesi,

TEKSTİL SEKTÖRÜ,

Ceket, pantolon vb imalatların yapımında buhar ile vakum sistemleri ( -300 mbar vakum hatları )
Kumaş kenar ve genel model kesiminde vakum sistemleri,(Katırlar)
İplik ve Kumaş imalatında yün tiftik vakum sistemleri

FERMANTASYON ve KAPLAMA TESİSLERİ ( Krom-Çinko-Bakır vb. Kaplama )

Zeytin, Turşu, Şalgam, Arıtma, vb oksijen ihtiyacına bağlı olarak gerekli projelendirme yönlü blower ve ekipman seçimi, Teknik destek ve Bakım-Onarım Hizmetleri,

GIDA TRANSFER POMPAMALARI,

Günümüzde enerji ve personel giderlerinden dolayı ayrıca işlerin daha hızlı bir şekilde yapılması ve gıda malzemesinin deformasyona uğramandan son kullanıcıya ulaştırılması için özel amaçlı pompalar kullanılmaktadır.

a)    Canlı Balık ve Balık Ürünleri,
b)    Zeytin ve Zeytin Ürenleri,
c)    Turşu ve Turşu Ürünleri
d)    Şalgam ve Şalgam Ürünleri 

Yukarda yazılı olan gıda ekipmanlarının transfer edilmesi işlemi için özel amaçlı transfer pompası, Satış, Ekipman Yedek Parça ve Servis Hizmetleri verilmektedir.