KALİTE POLİTİKAMIZ

        #FİLTRE İHTİYACI OLAN HER SEKTÖRE YÖNELİK FAALİYET GÖSTEREN DİNÇMAN FİLTRE A.Ş, SEKTÖRÜNDE VE DÜNYADA TANINMIŞ BİR MARKA HALİNE GELEBİLMEK İÇİN YASAL ŞARTLAR, ÜRÜN ŞARTLARI, KALİTE STANDARTLARI VE MÜŞTERİ ŞARTLARINA UYGUN OLARAK BELİRLENMİŞ ÇERÇEVEDE ÜRÜN VE HİZMETLER SUNMAYI İLKE EDİNMİŞTİR.

       KURULUŞUMUZ, YAPTIĞI İŞLERDE, KALİTE İÇİN BELİRLEMİŞ OLDUĞU AMAÇLARA YÖNELİK TÜM ŞARTLARI GÖZDEN GEÇİRMEYİ, YÜRÜTÜLEN FAALİYETLERE YÖNELİK UYGULANABİLİR KALİTE STANDARTLARINI KONTROL ETMEYİ BENİMSEMİŞTİR.       KURULUŞUMUZDA, TEDARİKÇİLERİNİN KALİTEYİ OLUŞTURAN TEMEL UNSUR OLDUĞU BİLİNCİYLE TEDARİKÇİ PERFORMANSLARI İZLENİR VE SATIN ALINAN ÜRÜN VE HİZMETLERİN KALİTESİ DENETLENİR. ÜRETİMDE KALİTE, BELİRLİ NOKTALARDA KONTROL EDİLİR VE UYGUNSUZLUKLAR İÇİN DÜZELTİCİ FALİYETLER GERÇEKLEŞTİRİLİR. TÜM FAALİYETLERDE KALİTEYİ ETKİLEYEN RİSKLER ÖNCEDEN BELİRLENEREK HATALARI ÖNLEYİCİ FAALİYETLER YÜRÜTÜLÜR.

       DİNÇMAN FİLTRE A.Ş TÜM PERSONELİNE FİLTRASYON İŞLERİ BİLGİSİNİ KAZANDIRMAK VE YETKİNLİKLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN SÜREKLİ EĞİTİM VERMEKTEDİR. KURULUŞUMUZ, KURUMSAL GELİŞİMİ SAĞLAMAK AMACIYLA TEKNOLOJİK VE MODERN İMKÂNLARDAN YARARLANMAYI SEÇMİŞTİR. MESLEKİ BİLGİLER VE TEKNOLOJİK ŞARTLAR SÜREKLİ GELİŞTİRİLECEKTİR.

       DİNÇMAN FİLTRE A.Ş, MÜŞTERİLERİNİN MEMNUNİYETİNE, TEDARİKÇİLERİYLE GÜVEN İÇİNDE BİR İŞ BİRLİĞİNE VE YÜKSEK KALİTENİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİNE ODAKLANMIŞTIR.

       YÖNETİM KURULU