DİNÇMAN FİLTRE ANONİM ŞİRKETİMİZ  #HAVA _FİLTRE GRUBU #FİLTRE ÜRÜN ÇEŞİTLERİ İLE #HAVA_FİLTRE ÜRÜNLERİ İHTİYAÇ VE PROBLEMLERİNİZDE KALİTELİ ÜRÜNLER  HIZLI VE EKONOMİK ÇÖZÜMLERLE YAKININIZDA VE YANINIZDADIR.

 • #Havalandırma_Filtresi

  #Havalandırma_Filtresi

 • #Hava_Filtreleri

  Dinçman Filtre A.Ş pek çok sektöre yönelik hava filtreleri üretmektedir. Bu filtreler hava giriş ve çıkışını kontrol eden ve hava içindeki istenen büyüklükteki partikülleri tutmayı ve böylece ortamı veya kullanıldığı makineleri korumayı amaçlayan filtrelerdir.

   

 • #Performans_Hava_Filtresi

  #Performans_Hava_Filtresi

#HAVA_FİLTRESİ
Havada bulunan istenmeyen gaz, buhar ya da başka tanecikleri ayrıştırmaya yarayan cihaz ya da malzemelere  #filtre denir. Klima santrallerinde ve havalandırma  sistemlerinde dış havadaki tanecikleri, toz, toprak ve benzeri  istenmeyen cisimleri tutmak, havalandırma cihazları girişlerinde gerekli ayrımları yapmak, besleme havalarındaki virüs ve bakterileri azaltmak amacıyla uygun #filtre kullanılır. Bütün filtreler en ufak bir sızdırmaya izin vermeyecek tarzda imal edilir. İstenilen #hava kalitesine bağlı olarak kademeli filtrelendirme sistemi kullanılır. 
Uygulamanın özelliklerine göre havadaki parçacıkların cinsleri tespit edilip bunların ne seviyede temizlenmesi isteniyorsa ona göre #filtre  cinsi seçilmelidir.
Bir #hava_filtresi seçiminde üç unsur etken olacaktır:
#Filtre verimi  *Hava verimi  *Filtre ömrü veya tuz tutma kapasitesi

#HAVALANDIRMA_FİLTRELERİ,    #PERFORMANS_HAVA_FİLTRELERİ,   #HAVA_FİLTRELERİ,   

#CEPLİ_TORBA_FİLTRE, 
Cepli filtre torbaları  ihtiyaca göre / dayanıklı çerçeve (galvaniz saç) ve sentetik elyaf filtre malzemesi kullanılmış olup, tercih edilen cep sayısı, derinliği ile yüksek kapasite toz tutma yeteneği ile  havalandırma sistemlerinde ön filtre olarak, / yüksek verim ve hassasiyet gerektiren filtrasyon uygulamalarında ise ön filtreleme sonrası kullanılmak üzere üç tabakalı yüksek kalite sentetik filtre malzemesinden tasarlanmıştır.Tüm yüzey alanından azami verim elde edilmesi amaçlandığında sentetik elyaf ayıraçlar kullanılmış, küçük cepler dikilmiştir.

#KASET_FİLTRE:

Kaset  filtre, panel  filtre, kaset  filtre, kompakt  filtre,süngerli kaset  filtreler, otomatik kaset  filtreler, tam otomatik kaset  filtreler, kaset  panel filtreler, kaset  filtre malzemeleri, kaset  filtre çeşitleri, kaset  filtre katalog, kaset   filtre fiyatları, yağ tutucu kaset  filtreler, yağ buharı tutucu kaset  filtreler, zig zag kaset filtreler, pileli kaset filtreler, standart kaset  filtreler, özel imalat kaset filtreler, boya kabin filtreleri, boya fırını filtreler, toz boya kabini filtreleri, yaş boya kabin filtreleri, boya kabin filtresi, rulo filtre, rulo filtreler, Sentetik Rulo Filtreler, Cam Elyaf Rulo Filtreler, Poliüretan Yıkanabilir Filtreler, Otomatik Rulo Filtreler,

#HEPA_ULPA _FİLTRE
HEPA_FİLTRE yüksek verimli partikül (toz partikülleri, çok küçük haşereler ve havada bulunan diğer alerjenler) filtresidir. 
ULPA_FİLTRE , Hepa filtrelerden daha hassas olan filtrelerdir. Bu filtreler bakım gerektirmez. Özel liflerden oluşan kağıda benzer bir yapıda olup, yenisi ile değiştirilebilir özelliktedirler.